O mnie

Witam, TECHLOGIK działa na terenie Opoczna i okolic. Oferuje Państwu szybką i fachową pomoc w awariach podczas pracy z komputerem stacjonarnym, laptopem, oprogramowaniem lub sieciami komputerowymi. Posiadam spore doświadczenie, bo aż 15 letnie w naprawie i konserwacji sprzętu komputerowego.

Serwis komputerowy jest do waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Swoje usługi świadczę w domu (siedziba firmy), a jak jest taka potrzeba to i u klienta. Na swoje usługi udzielamy gwarancji, więc jeśli taki sam problem wystąpi wciągu 1 miesiąca od naprawy to wykonujemy usługę jeszcze raz bez ponoszenia kosztów przez klienta. Gwarancji nie podlega jedynie odwirusowywanie komputera !

Zależy Mi na jak największym zadowoleniu klientów Mojego Pogotowia Komputerowego i zawsze dążę do zapewnienia Państwu komfortowej i bezawaryjnej pracy. Gwarantuje Państwu miłą i przyjazną obsługę podczas udzielania pomocy komputerowej czy serwisu.

Ogromne grono naszych klientów pochodzi właśnie z osobistego polecenia przez już obsługiwanych klientów, a jak wiadomo najlepszą reklamą dla Nas jest zadowolony klient !

ZAPRASZAMY

Copyright by www.techlogik.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.